top of page
17.png

Som Lenka, generálna riaditeľka skupiny LAVEUTU, koučka a holistická terapeutka. Laveutu je môj priestor vášne a rastu.

 

Už viac ako 15 rokov som našla svoj domov pod slnkom Malorky.

 

Môj život je utkaný pri mori, kde je slnko mojím obľúbeným dôverníkom. Hoci sa moje srdce skláňa k slnečnému žiareniu, rozjímanie nad hviezdnou oblohou mi dáva chvíle pokoja a spojenia s obrovským vesmírom.

 

Pre mňa je tento ostrov skutočne domovom. Mám šťastie nazývať ho svojím domovom a verím, že každy z vás si zaslúži zažiť jedinečnú krásu Mallorky tak ako ja.

1.png
Ejercicio para activar nervio vago.png

Holistické liečenie bolo vždy mojím povolaním. Väčšinu svojej existencie som prežila medzi záchvatmi paniky a úzkosťou.

 

Pred viac ako 5 rokmi som prešla svojou vlastnou „temnou nocou duše“, ktorá znamenala začiatok transformačnej cesty k sebaobjaveniu a osobnej rovnováhe. Prekonala som svoje vlastné emocionálne výzvy a priniesla svetlo do môjho života. Ako? Prostredníctvom emocionálnej inteligencie a sebapoznania, rozhodnutí, ktoré zmenili môj pohľad a priviedli ma k skúmaniu rôznych disciplín.

 

Bioneuroemócie, holistická psychológia, emocionálny koučing, tradičná čínska medicína, NLP, zvuková terapia a terapeutický tarot, numerológia a ďalšie sú nástroje, ktoré dnes integrujem do svojho liecenia. 

Mojím poslaním je podeliť sa s vami o tieto poznatky, pomôcť vám pochopiť účel vašich skúseností a viesť vás k pokojnejšiemu a vyváženejšiemu životu.

 

V mojom presvedčení je neustála starostlivosť o seba kľúčovým krokom k celkovému blahu. 

 

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je jednoduché sa stratiť v každodennom zhonu a zabudnúť na vlastné potreby. 

 

Preto zdôrazňujem dôležitosť starostlivost o seba a schopnosť otvárať sa starostlivosti od ostatných.

 

Pripravte sa na skúsenosť liečenia pomocou frekvencií v každom stretnutí so mnou. Budem vás sprevádzať jedinečnou a hlbokou cestou k celostnej pohode. 

 

12.png
2B8E0C25-5DB3-4D61-8C8F-1CE2AFC80E57.jpeg

Verím, že každá z nás potrebuje a zaslúži si obklopovať sa láskou, starostlivosťou a podporou. Otvorte sa pre túto skúsenosť a dovoľte mi byť s vami na vašej ceste k celkovému blahu.

 

Teším sa na stretnutie s vami.

bottom of page