top of page
Captura de pantalla 2024-01-30 a las 21.07.51.png

Iris Gubrianská

Svoj život žijem s nekonečnou vášňou, vďačnosťou a pokorou zároveň. Neochvejne verím v ľudské dobro, ukotvené v každej bytosti. Táto viera ma sprevádza každým okamihom a chránim si ju ako ten najvzácnejší klenot. Pretože láska, ľudskosť, pochopenie a rešpekt je to jediné, čo zostáva navždy ako nádherný energetický odtlačok v Univerze po každom z nás.

Každý z nás nosí svoju schopnosť liečiť neustále v sebe, lenže táto niekedy postráda našu pozornosť, kontakt, dotyk s našim vnútorným tichom. Lekár, liečiteľ, učiteľ nám môžu pomôcť nájsť cestu, pootvoria nám bránu – k prameňu našej vnútornej sily môžeme vojsť tichou cestou len my sami. V  liečivých energiách rozpustiť všetko napätie, naplniť každú bunku zdravím a svetlom.

 

Captura de pantalla 2024-01-30 a las 21.04.24.png
2.png

Rada Vám porozprávam svoj príbeh, príbeh alchýmie života – príbeh strát a bolesti, pretavenej na poznanie, na skutočný život, naplnený v každom okamihu. O okamihoch, keď lieči vnútorná múdrosť tela, pokojná myseľ a harmónia v emóciách.

 

I moja profesionálna cesta je podporená akreditovaným štúdiom s medzinárodného vzdelávania inštruktorov jogy Registered Yoga Teacher RYT 200 so špecializáciou Hatha yoga, terapeutická yoga, Yin yoga. Súčasne som certifikovanou inštruktorkou AjurJogy - certifikát udelený Slovenskou asociáciou jogy a certifikovaný Ajurvédsky výživový poradca.

 

Bude mi cťou Vás spoznať.

Meditación
bottom of page